Východoslovenská energetika a.s.

Východoslovenská energetika a.s.

https://www.vse.sk

Adresa:

Mlynska 31,
042 91 Košice
Slovenskárepublika

Zákaznícka linka
0850 123 333
Linka asistenčných služieb
0850 123 313
24h Poruchová linka
0800 123 332

Linka bezpečného predaja
0800 123 532
e-mail
info@vse.sk

Profil spoločnosti

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny.

Predmetom činnosti VSE je nákup elektriny od výrobcov a jej predaj našim približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom Zmlúv o združenej dodávke elektriny zabezpečujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja i distribúcie elektriny. Vlastníkom akcií VSE je VSE Holding a.s. (100 %).

Od roku 2003 sme súčasťou európskej spoločnosti innogy, ktorá v súčasnosti dodáva spoľahlivé energie za férové ceny približne 16 miliónom odberateľom elektrickej energie a 7 miliónom zákazníkom odberajúcim plyn v 11 európskych krajinách. Okrem Slovenska pôsobí aj v Nemecku, Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Belgicku, Holandsku, Slovinsku, Chorvátsku, Turecku a Veľkej Británii.

Poslaním našej spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých a komplexných služieb, ktoré zodpovedajú požiadavkám zákazníkov. Hodnoty, ktoré chceme v našej spoločnosti napĺňať, sú: dôvera, spoľahlivosť, orientácia na zákazníka, výkon a vytváranie budúcnosti energetiky. Ako súčasť innogy prinášame našim zákazníkom okrem dodávky elektriny a súvisiacich služieb aj inovatívne technológie a riešenia, ktoré im pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a osobné pohodlie.