SIEGENIA-AUBI KFV

SIEGENIA-AUBI KFV

Často sú to v živote drobnosti, ktoré nám počas dňa zlepšujú náladu.

SIEGENIA-AUBI si vzala za úlohu pomocou inteligentných systémov a premyslenej techniky ovládania uľahčiť, spríjemniť a zjednodušiť život ľuďom každý deň.

Originálne technické parametre produktov firmy SIEGENIA-AUBI KFV posúvajú tradičné hranice kvality bývania a bezpečnosti. Filozofia osobitých riešení techniky okien, dverí, vetracej techniky a techniky pre budovy prináša nadštandardný komfort bývania, vysokú úroveň bezpečnosti, možnosti energetických úspor a elektronického zabezpečenia.

Medzinárodné pôsobenie si vyžaduje  enormné množstvo flexibility a otvorenosti pre danosti jednotlivých trhov.  Ako globálny hráč vyvíjame v úzkej spolupráci so zákazníkmi individuálne riešenia, ktoré dokonale vyhovujú miestnym požiadavkám.

Aby sme mohli byť v čase vždy vpred o rozhodujúci krok, využívame veľký potenciál firiem s tradíciou: rodinného podniku SIEGENIA-FRANK KG, firmy AUBI Baubeschläge GmbH a rodinného podniku KFV.

Tento solídny fundament  – v spojení so silnou orientáciou na budúcnosť a zmyslom pre potreby našich zákazníkov – nám umožňuje úspešne prijať výzvy trhu. S komplexnými riešeniami na najvyššej vývojovej úrovni sme lídrom na trhu, na ktorom sme výnimočne umiestnení ako medzinárodná firma s pracoviskami v Nemecku, Európe a Ázii.

Aj v budúcnosti chceme vo firme SIEGENIA-AUBI rozhodujúcim spôsobom spoluvytvárať svetový trh techniky okien a dverí. Preto neustále pracujeme na vývoji a realizácii inovatívnych výrobkov a na ich zdokonaľovaní. Najdôležitejšie sú pritom dva aspekty: potreby našich zákazníkov a vysoká ekonomická efektívnosť. Mienka našich zákazníkov o našich výrobkoch, službách a pracovníkoch rozhoduje o úspechu našej firmy. Spokojní zákazníci sú tá najlepšia referencia. Vďaka dlhodobým partnerským obchodným vzťahom so zákazníkmi dosahujeme spoločný úspech a prinášame kvalitu až k vám domov.

www.siegenia-aubi.sk

Produktové rady / Produkty

Okenná technika 

Dverová technika