MITSUBISHI ELECTRIC

MITSUBISHI ELECTRIC

mits_budova.jpg
Spoločnost CS-MTRADE je zastúpením japonskej  spoločnosti Mitsubishi Electric v oblasti klimatizácie,  tepelných čerpadiel a priemyselnej automatizácie pre Českú a Slovenskú republiku. Zaoberáme sa predajom a distribúciou produktov značky Mitsubishi Electric.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric - vykurovanie a chladenie so svetovou značkou

Mitsubishi Electric vytvára komfortnú klímu, všade tam kde ľudia žijú a pracujú. Či už v obytnej sfére alebo komerčných priestoroch. V miliónoch budovách po celom svete sú inštalované produkty spoločnosti Mitsubishi Electric, ktoré reprezentujú najvyššiu technickú úroveň s akou sa môžete v tejto oblasti stretnúť. Potvrdzujú to aj referencie od koncových užívateľov, montážnikov a obchodníkov.

mits_quality.jpg
Za viac ako 70 rokov si japonská spoločnosť Mitsubishi Electric stanovila vždy nové štandardy komfortu, efektivity a životnosti ktoré vedú k neustálemu zdokonaľovaniu svojich systémov. Spoločnosť Mitsubishi Electric má rozsiahly výrobný program a je jeden z najvýznamnejších výrobcov na celom svete.

Mitsubishi Electric Quality, alebo v skratke MEQ, znamená veľa vecí. Označuje 70 rokov skúseností v technológií, dizajne a vo výrobe. Reprezentuje najvyššie štandardy komfortu, efektivity a životnosti.

            Made in Japan

Vyšší výkon, nižšia spotreba, jedinečné prevádzkové vlastnosti, veľmi tichá prevádzka, unikátny dizajn a dlhá životnosť. Mitsubishi Electric Quality je proste iný štandard v čele technológie

 

web: www.vykuruj.sk, www.csmtrade.sk
e-mail: vykurovanie@csmtrade.sk
Tel: 033/7742 760
Info linka: 0918 244 495

mits_csmllogo.jpg

CS-MTRADE Slovensko s.r.o.
Vajanského 58
921 01 Piešťany