FENESTRA strešné okná, s.r.o.

FENESTRA strešné okná, s.r.o.

web: www.primafenestra.sk
e-mail: primafenestra@primafenestra.sk
infolinka: 033/7791 682, 0903/211 347

FENESTRA strešné okná, s.r.o.
922 11 Prašník

 

Iba strešné okno mimoriadnej kvality odolá poveternostným vplyvom a splní Vaše predstavy. Spojením remeselnej tradície, moderných výrobných technológií aj šestnásťročného vývoja vzniklo strešné okno, ktoré bezo zvyšku napĺňa aj Vaše najčastejšie požiadavky:

  • Elegancia je daná kresbou kvalitnej borovice umocnenou bezfarebnou, alebo bielou lazúrou, moderne stvárnenými ovládacími prvkami a farebnou súhrou detailov evokujúcich pocit čistoty.
  • Energetická nenáročnosť je daná zasklením dvojsklami s teplým okrajom s U(sklo)= 1,1 W.m-2.K-1, zapustením okien do izolovanej strešnej konštrukcie, dvoma stupňami tesnenia medzi rámom a krídlom okna, a v neposlednom rade aj použitím zatepľovacej sady THERMOS (celé okno obložené 3cm extrudovaného polystyrénu) s neuveriteľným U(rám)= 0,5 W.m-2.K-1!!!
  • Ekonomická výhodnosť zasa výborným pomerom kvality, úžitkových vlastností a ceny, ktorý Vás príjemne prekvapí nielen v deň nákupu, ale bude Vás sprevádzať po celý život, pretože aj ceny doplnkou a náhradných dielov sú o triedu lacnejšie, ako sme zvyknutí.

Použitie najkvalitnejších materiálov, moderných technológií, ale aj dôsledná kontrola po celú dobu výrobného procesu (každý výrobok má svoj identifikačný štítok) zaisťuje deklarovanú kvalitu a umožňuje poskytnutie mimoriadne vysokej záruky - 10 rokov