Uvažujete o výstavbe energeticky úsporného domu? Navštívte DPD 11-13.11.

Každoročne patrí druhý novembrový víkend /11-13.11.2016/ medzinárodnému “Dňu pasívnych domov”. Je to podujatie určené pre všetkých záujemcov, ktorí chcú na vlastné oči vidieť výstavbu a užívanie pasívnych domov, vyskúšať si kvalitu vnútorného prostredia v nich a vypočuť si názory ich investorov, projektantov, realizátorov a užívateľov. Organizáciu DPD zabezpečuje a koordinuje iEPD. Môžete navštíviť niektoré z desiatok domov, ktoré ich majitelia otvárajú pre verejnosť. Prihlasovanie domov i registrácia termínov návštev v nich prebieha na samostatných stránkach DPD.

01.jpg

foto: archdaily.com

Ste obyvateľom pasívneho domu a užívate si jeho výhody a komfort? Prihláste svoj nový alebo existujúci projekt – novostavbu či rekonštrukciu – do našej databázy a dovoľte budúcim stavebníkom a investorom počas tohtoročných Dní pasívnych domov nahliadnuť do vašich domovov. Umožnite im inšpirovať sa a nadchnúť sa myšlienkou, ktorá presvedčila aj Vás. Ukážte zvedavým, že dom v pasívnom štandarde ponúka vysokú kvalitu a interiérovú pohodu, nevyžaduje zložité technológie a súčasne zaručuje extrémne nízke náklady na prevádzku. Tešíme sa na nové podnety a architektonicky pôsobivé realizácie!

Využite možnosť prihlásiť sa na EXKURZIU DO PASÍVNYCH DOMOV, ktorú iEPD so spoločnosťou XELLA pripravuje dňa 12. 11. 2016

Termín: 12.11.2016

Odchod: 9:00, Bratislava- parkovisko pri Iuvente

Pórobetónové tvárnice YTONG patria medzi obľúbené murovacie materiály pre pasívne domy. Pozývame Vás na exkurziu v rámci Dní pasívnych domov. Ak sa chystáte stavať rodinný dom, alebo ste projektant, iste sa Vám zídu informácie z prvej ruky. Na Morave môžte navštíviť niekoľko rodinných domov, kde sa dozviete od odborníkov, ale aj majiteľov, aké sú ich skúsenosti s výstavbou a bývaním v takýchto domoch.

Stránka Dni pasívnych domov (dpd.iepd.sk) ponúka:

   informácie o podujatí

   databázu slovenských pasívnych domov

   registráciu otvorených domov na aktuálne DPD

   prihlasovanie záujemcov o návštevu sprístupnených objektov

 

lb/eFilip.sk
zdroj: iepd.sk