O eFilipovi

eFilip.sk je nezávislý portál zaoberajúci sa poradenstvom v oblasti stavebníctva a úspor energií - širokej verejnosti poskytuje informácie o efektívnom stavaní, či rekonštrukcii domov a bytov, šetrení energiami v súlade s ekonomickým a ekologickým prístupom k životu.

eFilip stelesňuje rozum - efektívne a účinné riešenia, jednoduché a logické opatrenia.

Logická štruktúra Poradenstva podáva Návštevníkovi:

  • všeobecné poradenské informácie o jednotlivých fázach stavby/rekonštrukcie,
  • konkrétne produkty – ich technické detaily a on-line cenníky, prezentácie a stavebné postupy firiem,
  • interaktívny Dopytovací systém, kde sa zákazník jednoducho a rýchlo môže obrátiť s technickou otázkou, alebo požiadavkou na poradenské resp. obchodné oddelenie firiem.

Táto štruktúra je podporená kalkulačnými systémami, finančným poradenstvom, energetickým kalkulačným systémom, kalkulačnými systémami.

Logická štruktúra Diskusií vytvára:

Efektívny priestor pre laickú aj odbornú verejnosť na výmenu skúseností, poznatkov a názorov súvisiacich so stavebníctvom, financovaním a energiami. Diskusia prepája laické názory s odbornou prezentáciou produktov a stavebných postupov.

Diskusia nie je moderovaná zo strany ECBA s.r.o., na vybrané otázky odpovedajú poradcovia Bezplatného energetického poradenstva (www.usporyenergie.sk).

Portál eFilip.sk je na Slovensku UNIKÁTNYM priestorom – bázou na výmenu informácií medzi spoločnosťami, ich odborníkmi a širokou laickou verejnosťou. eFilip je jediný slovenský portál zameraný sa spotrebiteľa – ponúka efektívne informácie a riešenia, interaktivitu, prevádzkuje diskusiu. Portál funguje od roku 2001.

Portál eFilip.sk sa dlhodobo drží na poprednej priečke v návštevnosti medzi portálmi venujúcimi sa stavebníctvu a energetike, je pravidelne vyhodnocovaný časopisom Stratégie.

V prípade otázok, požiadaviek, alebo odkazov pre administráciu portálu neváhajte kontaktovať:

Kontakty

ECBA, s.r.o.
Syslia 40, 821 05 Bratislava
Tel: +421 - 2 - 233 333 324