Tvárnice EASYBLOK od spoločnosti TRIADA ODPAD

easyblok.gif
Spoločnosť Triada prichádza na trh s ponukou tenkostenných vibrolisovaných betónových tvárnic EasyBlok vyrábaných na lisoch novej generácie.

Murovací systém z tenkostenných vibrolisovaných betónových tvárnic EasyBlok vyrábaných na lisoch novej generácie v kombinácii s izolačným sendvičovým komplexom predstavuje u nás zatiaľ málo používanú konštrukciu a koncepciu stavby domu. Ide o produkty vyrábané najmodernejšou technológiou na plnoautomatickej výrobnej linke francúzskych značiek QUADRA a SKAKO.

V západnej Európe a v USA však ide o bežne používaný systém už desiatky rokov. Vo viacerých krajinách západnej Európy prináleží tomuto materiálu dominantný podiel na stavebnom trhu a napr. vo Francúzsku predstavuje viac ako 80%-tný podiel zo všetkých stavebných prvkov (nepočítajúc liaty betón). Systém sa tu vyvíja už viac ako 50 rokov a je prakticky bezkonkurenčný.


easyblok_produkty.gif
BENEFITY BETÓNOVÝCH TVÁRNIC EASYBLOCK

 • nízka cena
 • nízka hmotnosť
 • nenasiakavosť
 • vysoká pevnosť
 • presné rozmery
 • dlhá životnosť
 • rýchlosť stavby
 • investičné náklady nižšie o 20-40%
 • úspory energie - až o 30%
 • odolnosť voci poveternostným vplyvom
 • odolnosť voči násilnému vniknutiu
 • výborná zvuková izolácia
 • nízka ekologická nárocnosť


Vďaka všetkým svojim benefitom sa vibrolisované betónové tvárnice a konštrukcie z nich stali doporučeným materiálom a stavebnou technológiou v Európskej únii.

Od 15.10.2005 do 15.11.2005 pripravila spoločnosť Triada Odpad pre všetkých svojich zákazníkov špeciálnu jesennú akciu vo forme zliav na všetky betónové výrobky z jej portfólia.
Využite vhodnú príležitosť a vyskúšajte vysokú kvalitu betónových výrobkov za veľmi prijateľné ceny! Viac info na: www.easyblok.sk, na tel.č. 031 560 38 12-14 alebo na e-mailovej adrese: easyblok@stonline.sk  

Stavajte v európskom štýle!


O spoločnosti TRIADA

Firma Triada vznikla v roku 1995, pričom sa zameriava na realizáciu zemných a búracích prác, prenájom zemných a stavebných strojov a výstavbu a prevádzkovanie skládok komunálneho a nebezpečného odpadu. Subdodávateľsky firma spolupracovala napr. pri budovaní areálu PSA Peugeot v Trnave, obchodného areálu Hornbach, Digitalparku v Bratislave a iných.

V októbri v roku 2004 začali práce na výrobni betónových tvárnic EasyBlok a prvé tvárnice EasyBlok v rámci skúšobnej prevádzky opustili linku v máji 2005. S využitím murovacích tvárnic EasyBlok sa realizuje stavba penziónu v Blatnom, rodinný dom v Novej Dedinke, nadstavba bytového domu na Sabinovskej ulici v Bratislave. V priebehu septembra a októbra 2005 sa začnú stavať ďalšie stavby realizované z tvárnic EasyBlok. Pomocou tejto technológie sa zrealizovala aj časť objektu SAZKA–ARÉNA v Prahe (Česká republika).


Viac informácii nájdete na stránkach www.easyblok.sk

Kontakty
Web: www.easyblok.sk
E-mail: easyblok@stonline.sk
Tel.: +421 31 560 12-14

Kontaktné informácie
Mgr. Eva Šoucová, Media & Communication Consulting, spol. s.r.o.
Tel: +421 2 53 41 00 85, +421 905 869 213
E-mail: eva.soucova@mcc.sk

Triada Odpad, s.r.o.
Ing.Arch. Rudolf Krašcenic – architekt / projektant
Ing. Ivan Horný – obchod / výroba
Tel.: +421 31 560 12-14
E-mail: easyblok@stonline.sk

Vyžiadať ďalšie podklady alebo informácie