Školenie – aplikácie pre nízkoenergetické domy a pasívne stavby

Mať istotu, že Váš dodávateľ odborne rastie a zdokonaľuje sa, je jedným z kritérií, ktoré hovorí v prospech výberu firmy, ktorá Vám  napríklad zateplí nízkoenergetický alebo pasívny dom, kde je potreba použitia masívnych hrúbok tepelnej izolácie. Aj z tohto dôvodu  sme v máji 2010 vykonali stretnutie aplikačných firiem, ktoré majú k dispozícii strojné vybavenie pre potrebu aplikácií s vysokou objemovou hmotnosťou.

Školenie prebehlo výsostne na praktickej odbornej rovine, kde sme na pripravených maketách realizovali jednotlivé aplikácie a to až do hrúbok takmer 400 mm. K týmto aplikáciám jednoznačne patrí skúsenosť z predošlých obdobných stavieb a správny výber špeciálnych koncoviek pre takéto aplikácie. Na fotkách je možné vidieť, že CLIMATIZER PLUS v kombinácii so správnou aplikáciou a použitím je pre zákazníka – staviteľa tá správna voľba.

Moduly boli vyrobené v reálnych veľkostiach a a upravené pre rôzne povrchové materiály, s ktorými prichádzame do styku priamo na nízkoenergetických a pasívnych stavbách. Zvládnutie našich kolegov aplikátorov takýchto aplikácií bolo zvládnuté na úrovni, za ktorú sa nemusia hanbiť a na druhej strane staviteľ – zákazník sa môže obrátiť so spokojnosťou na takéhoto dodávateľa zateplenia.

Tak toto nie je len o zapísaní sa do prezenčky....

kolektív VUNO HREUS, s.r.o.