Protherm predstaví na Agua-therme nový inovovaný LEV a závesný PANTHER

protherm_logo.gif
Aj v roku 2008 sa skalický výrobca kotlov Protherm bude prezentovať na výstave Aqua-therm v Nitre, ktorej jubilejný, desiaty ročník sa uskutoční v dňoch 5. až 8. februára.

Stánok Prothermu pod číslom 119, inovovaný a v novom kreatívnom šate s 3 dotykovými LCD obrazovkami s informáciami o výrobkoch nájdete v pavilóne M1 v areáli Agrogomplexu a bude mať rozlohu 120 m2.

Protherm sa na Aqua-therme 2008 bude snažiť zaujať návštevníkov hlavne vystavovanými novinkami:

  • inovovaným závesným kondenzačným kotlom Lev
  • novým závesným kotlom Pantherom
Oba kotly sú zároveň prihlásené aj do súťaže o najlepšie exponáty výstavy. Protherm bude vystavovať aj nový rad kotlov na drevo a uhlie – Bobor, ktorý predstavuje alternatívny spôsob vykurovania oproti klasickej elektrine a plynu.
Ako sa vyjadrila Ing. Jarmila Klátilová z oddelenia podpory predaja a marketingu  spoločnosti Protherm, každý návštevník tu nájde všetky potrebné informácie pre správny výber kotla, kontakty na predajcov, montážnikov a servisné firmy v najbližšom okolí svojho bydliska, prípadne môže využiť poradenstvo našich technikov ohľadom existujúceho alebo nového vykurovacieho systému. „Predpokladáme že najväčší záujem bude o kondenzačné kotly, ktoré sú vzhľadom k svojej vysokej efektívnosti najviac ohľaduplné k našim peňaženkám“, doplnila Ing. Klátilová.