Protherm otvoril v Prešove prvé Servisno-poradenské centrum

Výrobca kotlov, spoločnosť Protherm, ktorá sídli v Skalici, urobil ďalší krok smerom k spokojnosti svojich zákazníkov. V snahe ešte viac urýchliť  dodacie lehoty náhradných dielov na kotly Prothem do východného kúta Slovenska a vyhovieť záujmu predajcov, servisných technikov aj montážnikov o odborné školenia v oblasti vykurovania a vykurovacej techniky, vybudoval Protherm svoje prvé Servisno-poradenské centrum, ktoré bude uľahčovať dodávku náhradných dielov a prispeje ku kvalitnejšiemu vzdelávaniu a promptnejšej komunikácii s odborníkmi a obchodnými partnermi.

protherm_presov_01.jpg protherm_presov_04.jpg protherm_presov_03.jpg protherm_presov_02.jpg

Prvé Servisno-poradenské centrum Protherm bolo slávnostne otvorené 16. júna 2008 práve v Prešove. Okrem popredných predstaviteľov spoločnosti – Ing. Petra Wolfa – country manažéra značiek Protherm a Vaillant na Slovensku – a Ing. Miloslava Tomšeja  - vedúceho oddelenia servisu a náhradných dielov spoločnosti Protherm na Slovensku, sa slávnostného otvorenia zúčastnil aj člen prešovskej samosprávy Mgr. Juraj Hurný. Práve on spolu s Ing. Wolfom slávnostne prestrihol pásku a poprial tomuto prospešnému projektu veľa úspechov. Ing. Wolf v slávnostnom príhovore vyzdvihol Skalicu a Prešov ako dve kultúrne a progresívne mestá, ktoré už teraz okrem týchto atribútov spája aj značka Protherm. Atmosféru na otvorení okrem gastro lahôdok skalickej proveniencie, akým je napríklad skalický trdelník, spríjemnila aj hudba a spev prešovského folklórneho súboru Šarišan.

Cieľom novo otvoreného Servisno-poradenského centra Protherm na Vajanského ulici 47 v Prešove s rozlohou 100 m2 je poskytovať čo najkompletnejšie služby týkajúce sa montáže, servisu a poradenstva pre záujemcov z laickej aj odbornej verejnosti. Súčasťou budovy je aj školiaca miestnosť, kde sa budú už v tomto roku konať školenia pre projektantov, montážnikov a servisných technikov o produktoch Protherm, technických riešeniach, technológiách a trendoch vo vykurovaní. Bonusom bude bezplatné poradenstvo a možnosť kontaktovať pracovníkov servisno-poradenského centra aj telefonicky na zákazníckej linke: 051/77 63 101. Ako sa vyjadril Jozef Grejták, vedúci Servisno-poradenského centra Protherm, „Veríme, že sa naša snaha po zefektívnení a skvalitnení služieb voči našim dodávateľom a koncovým zákazníkom ukáže ako rozumný a prospešný krok.“

Viac informácii o spoločnosti » Protherm s.r.o.