KOTLE S NAJDLHŠOU DOBOU HORENIA NA NAKLÁDKU

Teplovodné kotle na pevné palivá STROPUVA vám dodajú druhý dych. Nenáročná obsluha v spojení s komfortom a úsporou paliva vám skutočne zaručia teplo bez starostí.
Predstavte si, že vďaka kotlu Stropuva už netrávite čas v kotolni ale ste na výlete s rodinou a po trojdňovom výlete sa vrátite do vykúreného domu a to kúrite napríklad briketami.

Stropuva kotol na pevné palivá je patent termoregulácií výkonu kotla v spojení s nie bežným spôsobom horenia, čo zabezpečuje najdlhšie doby horenia už na jedno naloženie - napríklad drevom.
Pri dreve môže byť doba horenia jednej nákladky až 31,5 hod. Pri peletách až 4 dni a pri uhlí skoro týždeň.
Výhoda kotla je aj jeho kompaktnosť. Samotný kotol je všetko, čo ku kúreniu potrebujete a tak nezaberie ani veľa miesta v kotolni. Univerzálnosť kotla navyše umožňuje kúriť aj lacnými palivami poprípade vlastnou štiepkou či pilinami. Zárukou kvality je európsky výrobca, ocenenie kotla v krajine pôvodu a samotný kotol vyrábaný výlučne len z európskych materiálov odborníkmi s niekoľko ročnou praxou na vlastnej výrobnej linke. Kotle Stropuva robia radosť nejednej slovenskej a českej domácnosti už viac ako 5 rokov.

Na stránke www.stropuva.net, nájdete dôležité informácie, porozmýšľať nestačí. Konzultovať vaše otázky alebo priamo objednávať výrobok môžte na čísle 0908 409 005 alebo na adrese info@stropuva.net.