HELUZ predstaví na CONECU novinky

Na 30. medzinárodnom veľtrhu stavebníctva CONECO, ktorý sa uskutoční v bratislavskej Inchebe od 31. 3. do 4.  4. 2009, sa zúčastní aj najväčší český výrobca tehál HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s. Stánok tohto lídra v oblasti stavebníctva bude o 13 m2 väčší oproti minulému roku a bude sa nachádzať v hale B0 pod číslom 401.

heluz_coneco.jpg
Lákadlom pre návštevníkov bude bezpochyby odborná pomoc technicko-obchodných poradcov, ktorí každému záujemcovi ochotne poskytnú potrebné informácie a k dispozícii budú mať aj prospekty a prezentačné CD HELUZ. Priamo na mieste si budú môcť materiál objednať a získať výstavné zľavy. Ako sa vyjadril Ing. Krampl zo spoločnosti HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s., minulý rok mali návštevníci najväčší záujem o brúsené vysoko tepelnoizolačné bloky Supertherm STI SB, ktoré sú určené na jednovrstvové obvodové murivo bez dodatočného zatepľovania. Tieto tehlové bloky majú najvyššie tepelnotechnické parametre z tehál na českom a slovenskom trhu, murovanie sa realizuje najmodernejšou technológiou a murivo dosahuje vysokú pevnosť v tlaku. Vďaka presnému zabrúseniu vodorovných úložných plôch sa muruje na tenkovrstvovú maltu (lepidlo) alebo na špeciálnu pen

heluz_aku25.jpg
u. Súčasťou expozície v rámci stánku budú aj ďalšie produkty HELUZ, napr. nosné roletové preklady pre vonkajšie tieniace systémy či tehlové komíny. Časť stánku bude vymurovaná z brúsených tehál, v stene budú osadené roletové preklady s funkčnou roletou a žalúziou. Návštevníci budú mať možnosť vidieť aj tri druhy spojiva pre brúsené tehly – obe tenkovrstvové malty aj penu nanesenú na tehlových blokoch. Okrem toho predstaví HELUZ aj svoje novinky – nové Aku tehly a nosný preklad jednostranný.

www.heluz.sk