Dom ako v perinke

… s úsporami až 30 %

baumit_perina.jpg
Určite aj vy poznáte z rozprávania vašich babičiek, ako vždy na zimu vyťahovali hrubé páperové duchny. A možno to v zime zažívate aj dnes napriek tomu, že vaše radiátory sálajú, čo sa neskôr odrazí na vysokom účte za spotrebu energií. Ako je možné, že toľko platíte a teplo ste si vnútri poriadne ani neužili? Odpoveď na otázku je pritom celkom jednoduchá.

Vaše teplo „uletelo“ cez obvodové steny či múry vášho bytu, alebo domu. A je ho poriadne veľa. Úniky tepla obvodovými stenami rodinného domu predstavujú 25 – 30 %. 

Majte teplo a miňte čo najmenej

Straty tepla možno výrazne eliminovať zateplením obvodového plášťa domu. Spoločnosť Baumit sa zatepľovaniu venuje už viac ako 10 rokov a v zatepľovaní si na Slovensku zaslúžene drží prvé miesto. Štúdie potvrdili, že zateplenie predstavuje najefektívnejší spôsob zníženia spotreby energie. Okrem toho dom zateplený zatepľovacím systémom Baumit sa vyznačuje stálou, príjemnou a hygienicky vyhovujúcou vnútornou klímou a prispieva tak k zdravému životnému prostrediu domu. Zateplenie dodáva obytným aj rodinným domom nielen ochranu, ale aj sviežu tvár pestrej palety farieb a odtieňov, ktoré ponúka nový koncept farieb pod názvom „Colours of more emotion“.

Ako teda ušetriť?

Celkom jednoducho. Zabaľte namiesto seba do teplej „periny“ Baumit svoj dom. Baumit ponúka tri ucelené, certifikované zatepľovacie systémy, ktoré umožňujú použitie na všetky druhy bežných stavebných podkladov s neobmedzenými možnosťami architektonického stvárnenia fasády. Samozrejmosťou je ponuka pestrej palety rôznych služieb, profesionálny servis, široká predajná sieť, špičkové odborné poradenstvo a, samozrejme, garancia kvality materiálov a vykonanej práce.

Prečo si teda na zatepľovanie vybrať Baumit?

Jednoducho preto, že s Baumitom nielen kvalitne, efektívne a esteticky zateplíte, ale s Baumitom aj ušetríte! Môžete sa o tom presvedčiť na Baumit Info-linke 02/59 30 33 33, 041/734 02 94 alebo na webovej stránke http://www.usporyenergie.baumit.sk, alebo na predajných miestach Baumit.

Takže ak zateplíte, môžete dať navždy zbohom ťažkým hrubým perinám, pretože váš dom či byt bude zvonka hriať teplá perina zatepľovacích systémov Baumit.

baumit_logo.gif
Baumit je popredný slovenský výrobca suchých omietkových a maltových zmesí. Výrobky značky Baumit tvoria ucelený výrobný program stavebných materiálov a technológií, ktoré sa používajú najmä v profesionálnej stavebnej praxi na komplexnú ochranu muriva novostavieb, sanovanie a rekonštrukcie historických budov, farebné riešenie fasád, ako aj dodatočné zateplenie budov všetkých typov.

Kontakt
web: www.usporyenergie.baumit.sk
e-mail: baumit@baumit.sk

Baumit Info-linka:
02/59 30 33 33
02/59 30 33 52

Údaje o spoločnosti na stránke eFilip
Vyžiadať ďalšie informácie