BRAMAC PROTECTOR - čistá strecha aj po rokoch

akcia.jpg

Doprajte vašej streche výnimočnú čistotu na veľa rokov. Rozhodnite sa pre škridly Bramac s revolučnou ochranou Protector®, ktorá okrem udržania čistoty ochráni vašu strechu pred nepriaznivými vplyvmi ovzdušia a vyblednutím farby.

Táto jedinečná povrchová úprava škridly poskytuje streche päťnásobnú ochranu. Dlhodobo chráni povrch krytiny pred usadením nečistôt a pred neviditeľnými agresormi, ako sú priemyselné a automobilové splodiny, alebo kyslé dažde. Nežiadúce machy a riasy sa nemajú šancu na povrchovej úprave udržať.

Nová povrchová úprava je mimoriadne odolná voči poveternostným vplyvom, ako sú sneh, mráz, vietor, alebo dážď. S extrémnymi vplyvmi životného prostredia sa stretávame stále častejšie. Ani búrky, krúpy, prietrž mračien alebo veľmi horúce počasie povrchovú úpravu Protector nenarušia. Povrch Protector je svojím zložením neobyčajný. Len tak sa i po rokoch môžete tešiť z pôvodnej farby krytiny.

S novou povrchovou úpravou sú dodávané modely škridiel Bramac: Alpská škridla, Alpská škridla klasikRímska škridla.

Na základe medzinárodne uznávaného testu s aktívnym uhlím, prevedeného nezávislým rakúskym inštitútom, dosiahla krytina s novou povrchovou úpravou Protector skvelý výsledok: na tradičnej strešnej krytine zostal povrch znečistený (viď. obr.), oproti tomu na strešnej krytine Bramac s novou povrchovou úpravou Protector nie je vidieť takmer žiadne znečistenie.

protector.jpg

Ak túžite po kvalitnej, vzhľadovo stálej streche, tak škridly Bramac s povrchom Protector® Vám ponúkajú riešenie na celý život.

Viac na www.protector.sk