Bez strachu o strechu

Ruukki – strechy svetovej kvality

Dôsledky niektorých vážnejších rozhodnutí nás sprevádzajú celý život. Medzi dôležité rozhodnutia patrí aj správny výber strechy nad hlavou. Vyberte si preto strechu, na ktorú sa môžete spoľahnúť celý život nielen vy, ale aj ďalšie generácie.

Vysoko odolné strechy Ruukki s dlhodobou trvácnosťou vám vďaka výnimočným materiálom prinášajú okrem top kvality aj istotu, že je o vás a vašu rodinu bezpečne postarané. So strechami Ruukki získate nadštandardnú technickú kvalitu a bezproblémovú montáž. Bezúdržbová strecha dodá navyše vášmu domu atraktívny vzhľad. Produkty pripravené na mieru podľa plánov klienta zohľadňujú nielen požiadavky zákazníkov ale aj všetky nevyhnutné funkčné prvky. Strecha Ruukki je odolná voči času a počasiu s garantovanou zárukou 50 rokov na prehrdzavenie.

Dôraz na detaily, vynikajúce fyzikálne a chemické vlastnosti materiálov

 ruukki_pr.jpg

Strešné krytiny sú vyrábané z kvalitného oceľového plechu, ktorý je chránený vrstvou zinku, vrstvou základného náteru, a polyesterovou (PE, PEMA) alebo tiež polyuretanovou (Pural, Matt Pural) vrstvou v lesklom aj v matnom povrchovom prevední. Spojenie najvhodnejších vlastností ocele (pevnosť, tepelná stabilita) a plastu (odolnosť proti korózii a kolísaniu teplôt) zaručuje, že krytina úspešne vzdoruje poveternostným vplyvom a znečistenému ovzdušiu. Strešná krytina takýchto parametrov je ideálna na zastrešenie novostavieb, starších domov ale aj pri rekonštrukciách.

Bližšie informácie získate:

» na zákazníckej linke 0800 116 655 
» alebo na www.ruuki.com/sk