Ako sa dostať k lepšiemu bývaniu?

luba_pr.gif
Všade okolo nás sa stavajú nové byty a domy, túžobne pozeráme na štýlové interiéry prestavaných kedysi ošarpaných „socíckych“ bytov a čoraz častejšie nám vŕta v hlave, že aj my by sme mohli takto pekne a pohodlne bývať. Každý špás však stojí peniaze! Avšak otázka financovania bývania už bola vo svete vyriešená dávno a dnes už sú hypotéky bežnou ponukou  aj slovenských bánk. Stačí sa rozhodnúť a ísť do toho: ĽUDOVÁ BANKA je pripravená vám všestranne vyjsť v ústrety pri vybavovaní peňazí na lepšie bývanie. Tak kde začať? Odpoveď je jednoduchá: u skúsených odborníkov v pobočkách ĽUDOVEJ BANKY po celom Slovensku alebo na špecializovanom pracovisku HYPOTEKÁRNE CENTRUM ĽUDOVEJ BANKY v Bratislave na Vysokej ul. 9. Tu dostanete odpovede na všetky otázky, ktoré si v súvislosti s hypotékou kladiete, dostanete aj „kuchársku knihu“, s presným postupom, čo budete na dokladovanie úveru potrebovať a kde to zoženiete. A keď aj napriek tomu naozaj nemáte chuť nič vybavovať, môžete využiť ponúkané služby vybavenia na „kľúč“.

Ale bezplatné odborné poradenstvo nie je jediný dôvod, prečo si vybrať pre poskytnutie hypotekárneho úveru práve ĽUDOVÚ BANKU.  Ak si vybavíte úver do 30. júla 2006, získate úrokovú sadzbu už od 3,7 % p.a. a k tomu poistenie nehnuteľnosti (je podmienkou získania úveru v každej banke) od sesterskej spoločnosti ĽUDOVEJ BANKY – Victoria Volksbanken Poisťovne - na rok zadarmo. K tomu vám na počkanie a bezplatne pripravíme úverový prísľub. Veľkou výhodou hypotéky je jej dlhá splatnosť – môžete ju splácať od  4 do 30 rokov – a aj možnosť čerpať úver až 18 mesiacov. Ak sa stane, že potrebujete peniaze naozaj rýchlo, úver môže byť podľa špecifík žiadosti schválený už do 48 hodín do 5 dní od predloženia kompletnej požadovanej dokumentácie.

Teda, ak sa vážne zaoberáte myšlienkou na stavbu, prestavbu či kúpu bytu alebo doma, zastavte sa v niektorej pobočke ĽUDOVEJ BANKY alebo v HYPOTEKÁRNOM CENTRE ĽUDOVEJ BANKY. Určite spoločne s pracovníkmi nájdete riešenie, ktoré vám umožní tešiť sa z nového, lepšieho bývania.

viac informácií >> http://hypoteka.luba.sk/